Küsige arstilt

Siin saab esitada rinnavähiga seonduvaid küsimusi
dr Riina Kütnerile, kes töötab Põhja-Eesti Regionaalhaiglas onkoloog-kirurgina.

Küsimuste-vastuste lehele

Vabandame, süsteemi tehnilise uuendamise tõttu pole hetkel võimalik uusi küsimusi lisada. Varsti avame taas ka uute küsimuste võimaluse. Seni saate lugeda varem esitatud küsimusi ja vastuseid.


Tähelepanu!

Teie esitatud küsimused ja arsti antud vastused on avalikud.
Teie esitatud küsimus avaldatakse kuni paaripäevase (olenevalt nädalapäevast, mil küsimus postitati) viivitusega. Kõik küsimuste-vastuste lehele postitatud küsimused kuuluvad läbivaatamisele. AstraZeneca jätab endale õiguse modereerida ja kustutatada ebasobivaid postitusi, samuti eemaldatakse postitusest nimed, kontaktandmed jms.

Postitused, mis sisaldavad teavet ravimitega seotud kõrvaltoimete kohta, kuuluvad registreerimisele ja säilitamisele vastavalt AstraZeneca reeglitele. Kõrvaltoimete postitused kuuluvad edastamisele Ravimiametile. Need toimingud tulenevad AstraZeneca reeglitest ja Eesti seadusandlusest. Kui te soovite selle kohta lähemat teavet, palun avage Privaatsuse põhimõtted.

onkoloog dr Riina Kütner


NB! Käesoleval veebilehel ei avaldata küsimusi ja vastuseid KONKREETSETE RAVIMITE kohta.

Kui kahtlustate ravimiga seotud kõrvaltoimeid või kvaliteediprobleeme, siis helistage: 654 9600 või saatke e-kiri: patientsafety.aznordicbaltic@astrazeneca.com

Enne arstile küsimuse esitamist palume tutvuda foorumis olevate seniste vastustega. Samuti soovitame üle vaadata Korduma Kippuvad Küsimused, kuhu on koondatud foorumis enimlevinud küsimused koos vastustega.

Dr Riina Kütner on AstraZenecast sõltumatu ning lähtub patsientide nõustamisel ja ravimite välja kirjutamisel üksnes vastavat valdkonda reguleerivatest õigusaktidest, arstiteaduse reeglitest ning arstieetikast.

Foorumis esitatud küsimused ja arsti vastused on informatiivse iseloomuga. Kui Teie küsimus puudutab Teie enda või Teie perekonnaliikme tervist, võtke palun ühendust oma arsti või apteekriga.